Трьох водіїв у стані алкогольного сп’яніння зупинили тернопільські полісмени цієї ночі. 43-річний водій Лади рухався вулицею Львівською з порушенням ПДР. Цим і привернув увагу патрульних. За розмовою полісмени помітили, що правопорушник напідпитку, тож вирішили його освідувати на алкотестері. Драгер показав 2.28 проміле алкоголю в крові. Відтак полісмени винесли постанову за ст. 122 КУпАП – порушення ПДР та винесли протокол за ст. 130 – керування транспортом напідпитку.
Без документів та у стані алкогольного сп’яніння керували автомобілями водії Mercedes-Benz Sprinter та Жигулі. Відповідно патрульні винесли їм постанови за ст. 126 КУпАП та склали протокол за ст. 130.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Патрульна поліція Тернополя застерігає водіїв не сідати за кермо напідпитку, щоб не наражати себе на небезпеку та не травмувати інших учасників дорожнього руху.