За минулу добу На Тернопіщині двічі горіло

Опубліковано:
2 Грудня, 2014 о 09:35

1 грудня о 09:56 у м. Збараж на вул. І.Франка, виникла пожежа в магазині. Вогнем знищено перекриття будівлі площі 2 м.кв, пошкоджено внутрішнє оздоблення стін та стелі.

Ймовірна причина загорання – порушення правил монтажу теплогенеруючих агрегатів, орієнтовні матеріальні збитки складають 850 гривень. Пожежу ліквідовано персоналом магазину до прибуття пожежно-рятувального підрозділу.



 

1 грудня о 21:54 в с. Биківці Шумського району виникла пожежа в кімнаті приватного житлового будинку. Вогнем знищено меблі та речі домашнього вжитку, пошкоджено внутрішнє опорядження будівлі. Пожежу ліквідовано черговим караулом 16-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління, під час гасіння врятовано будівлю, всього матеріальних цінностей на суму близько 300 тисяч гривень. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #пожежа, #тернопільські новини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир
22:12, 18 Жовтня, 2025

Материнство – це спільна подорож лікаря і пацієнтки, – тернопільська гінекологиня Катерина Бригадир

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: