Зовнішньоторговельний оборот Тернопільської області товарами та послугами за січень — березень 2016 року склав 139,5 млн дол. США, що на 0,3% більше, ніж за січень – березень 2015 року.

 Обсяги експорту становили 76,5 млн дол. США, імпорту – 63,0 млн дол. США. Сальдо зовнішньої торгівлі позитивне для області – +13,5 млн дол. США.

 

Про це повідомили в управлінні міжнародного співробітництва та фандрайзингу обласної державної адміністрації.

 

Основу структури експорту склала продукція за товарними групами електричні машини і устаткування; зернові культури; насіння і плоди олійних рослин; деревина і вироби з деревини; меблі; білкові речовини; жири та олії тваринного або рослинного походження; продукти переробки овочів, плодів.

 

Експортні поставки товарів здійснювалися, в основному, до Польщі (58,7% у загальному експорті області), Іспанії (5,6%), Ірану (5,3%), Нідерландів (2,7%), Ізраїлю (2,5%), Білорусії (2,4%) тощо.

 

Структуру імпортних поставок склала продукція за товарними групами електричні машини і устаткування; полімерні матеріали, пластмаси; енергетичні матеріали; риба і ракоподібні; котли, машини, апарати і механічні пристрої; ефірні олії, косметичні препарати; наземні транспортні засоби, крім залізничних; добрива.

 

Основними постачальниками імпортної продукції в область були Польща (45,5% загального імпорту області), Німеччина (9,9%), Білорусь (7,7%),   Китай (3,6%), Італія (3,5%), Угорщина (3,1%).

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”
20:12, 21 Червня, 2024

Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: