З ворожого полону повернулися двоє захисників з Тернопільщини
Двоє захисників з Тернопільщини повернулися із російського полону. Це сталося сьогодні в рамках обміну полоненими.
Повідомили в обласній військовій адміністрації.
Окрім того, з ворожої неволі вдалося визволити внутрішньо переміщену особу – чоловіка, який проживав в нашій області.
Нагадаємо, вчора на рідну землю повернулися 49 українців та українок, які перебували у ворожій неволі. Сьогодні додому повернулися ще 103 бійці. Як повідомив президент Володимир Зеленський, це захисники Київщини, Донеччини, Маріуполя та “Азовсталі”, Луганщини, Запоріжжя, Харківщини. Воїни ЗСУ, Національної гвардії України, прикордонники і поліціянти.
Останні новини:
- Ще 39 Героям присвоєно звання «Почесний громадянин Тернопільської області» посмертно
- У Тернополі в обласній раді новий депутат Петро Васько
- З липня в Тернополі встановлено нові тарифи на воду для населення
- Кредити на мільярди та суперечки з Кабміном: як Київ готується до наступного опалювального сезону