Як 110 років тому на Тернопільщині запускали аеростати
Сьогодні публікуємо підбірку світлин аеростатів, які запускали на території Тернопільської області близько 110 років тому, у роки Першої світової війни (1914-1918).
Усі кадри були зроблені поблизу села Вербів Тернопільського району Тернопільської області.
Аеростати використовували для повітряної розвідки та корекції артилерійського вогню в роки Першої світової війни. Німецька армія використовувала спостережну базу даних Дракон, так звані повітряні аеростатати «Дракон».
Аеростати були дуже вразливі і мало пристосовані до оборони території. На них знаходились біноклі, радіостанція, або частіше польовий провідний телефон і фотоапарат.
Солдати, які несли вахту на такому повітряному судні, могли швидко зафіксувати противника та передати дані на землю через засоби зв’язку.
Останні новини:
- Скандал на Тернопільщині через використання двомовної пісні Монатика на випускному
- На Тернопільщині оновлюють об’їзний маршрут для вантажівок: що вже зроблено
- На війні загинув військовий з Тернопільщини Олександр Попілевич
- Європа переглядає правила: кому з українських біженців можуть відмовити у захисті