Я не можу вдома сидіти. Якби не троє дітей – я була б ще ближче, – бойова медикиня
Зустріла повномасштабну війну на зміні в пологовому, вивезла синів з окупації та долучитися до Медиків Трійки – таким був шлях подруги Жасмін, медсестри-анестезиста 4 Окремого медичного батальйону.
Вона працює на евакуації, а між виїздами – тримає зв’язок з дітьми, які пишаються її вибором бути у війську.
Про підписання контракту й материнство, мотивацію рятувати бійців на передовій та підтримку від рідних – розповідає у відео.
Зроблено для тебе. Служи за покликом серця — з Медиками Трійки! Рятуй життя в Трійці: https://medservice.ab3.army/