Врізався у Lexus під дією наркотиків: у Тернополі патрульні затримали нетверезого велосипедиста

Опубліковано:
15 Травня, 2026 о 19:05
Врізався у Lexus під дією наркотиків: у Тернополі патрульні затримали нетверезого велосипедиста
Врізався у Lexus під дією наркотиків: у Тернополі патрульні затримали нетверезого велосипедиста

На вулиці Ярослава Стецька водій електровелосипеда не впорався з керуванням та протаранив елітну іномарку. Як виявилося пізніше, причиною неадекватної їзди міг стати стан «кайфу».

Обставини пригоди:

  • ДТП: Кермувальник двоколісного транспорту допустив зіткнення з автомобілем Lexus.
  • Стан водія: Під час розмови патрульні помітили у чоловіка чіткі ознаки наркотичного сп’яніння. Проходити офіційний огляд у лікарні порушник навідріз відмовився.

Покарання:

Поліцейські не залишили водія без «подарунків» у вигляді адміністративних протоколів:

  1. Стаття 124 КУпАП — за саму аварію.
  2. Стаття 130 КУпАП — за керування у стані сп’яніння (відмова від огляду прирівнюється до визнання провини).

Читайте також: Батько знайшов тіло сина: на Кременеччині чоловік загинув під перекинутим саморобним трактором

Батько знайшов тіло сина: на Кременеччині чоловік загинув під перекинутим саморобним трактором

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Патрульна поліція
Теги: #електровелосипед, #наркотичне сп'яніння, #стецька
Статті
Інтерв'ю
розмова з Анною Тарасенко
15:29, 6 Червня, 2026

“Він на фронті захищає країну”: історія дружини Героя в проєкті “Такі часи”

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: