Володимир Гевко – новий голова ради підприємців Тернопільщини

Опубліковано:
13 Листопада, 2015 о 17:53

На засіданні ради підприємців в обласній державній адміністрації вирішували хто очолюватиме організацію. Одноголосно новим головою  обрали  Володимира Гевка, який керує консалтингову компанію із вивчення іноземних мов. Він зазначив, що має чимало корисних зв’язків із підприємцям інших держав, які можуть поділитися досвідом і допомагати розвиватися бізнесу Тернопілля.

 



Також Володимир Гевко наголосив, що багато проблем бізнесу сьогодні можна вирішувати не тільки у Києві, а й на місцях, тим і займатиметься. Новообраний голова ради підприємці каже, що головне – це відкритість усіх процесів ведення і розвитку бізнесу та вчасне  інформування про можливості та перспективи у цій сфері.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
роман Лижник
20:43, 17 Листопада, 2025

Навчав дітей історії навіть на фронті: історія Романа Лижника з Тернопільщини

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: