Волейболістки з Ланівців перемогли на обласному етапі «Пліч-о-пліч»
- Опубліковано: Катерина Мороз
- —
- 16 Травня, 2026 о 17:12
12.06.2026
04:18:26
У Тернополі завершився IV етап масштабних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед дівчат (5–9 класи). Команда Лановецького закладу загальної середньої освіти №1 імені Юрія Коваля виборола перше місце.
За кубок та путівку у фінал боролися чотири найсильніші шкільні збірні області. Ланівчанки продемонстрували залізний характер, зіграність та жагу до перемоги, обігравши суперниць у вирішальних матчах.
Здобувши золото, дівчата отримали не лише медалі, а й почесне право представляти всю Тернопільську область на загальнонаціональному (всеукраїнському) рівні. Попереду — фінальні ігри, де вони змагатимуться з найсильнішими командами інших областей.
Читайте також: «Картка кременчанина» запрацює у громадському транспорті Кременця
«Картка кременчанина» запрацює у громадському транспорті Кременця
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026