Днями тернополяни поділились в мережі відео роликом про те, як водії тернопільських маршруток порушують правила дорожнього руху, наражаючи на небезпеку пасажирів і створюючи аварійні ситуації.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Цього разу водій маршрутки вирішив першим дістатися центру міста, обганяючи транспорт зустрічною смугою на мості біля Технічного університету. Така поведінка водія обурила пасажирів та свідків і відеодоказ направили до ДАІ.
В результаті, водія таки оштрафували на 425 гривень за порушення правил дорожнбого руху.
Правоохоронці звертаються до всіх, якщо ви бачите порушення правил дорожнього руху, зафіксуйте його на відеокамеру або реєстратор та повідомте про це у найближчий пост поліції чи на лінію “102″. Винуватих правоохоронці притягуватимуть до відповідальності.