Лаодикійський Собор 35-м правилом засудив і відкинув єретичне поклоніння ангелам як творцям і правителям світу і затвердив православне шанування їх. Звершується свято в листопаді – дев’ятому місяці від березня (з якого в давнину починався рік) – відповідно до числа 9-ти чинів ангельських. (21 листопада н.с.).
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
21 листопада 2014 року, коли Свята Православна Церква відзначає Собор архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних,високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький відвідав із архіпастирським візитом Свято-Михайлівську парафію с. Нове Село Підволочиського району.
Під час освячення та за Божественною літургією Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму прот. Андрій Гусак, прот. Борис Леськів, прот. Василій Пойшлий та прот. Григорій Сирота.
Після заамвонної молитви владика Нестор виголосив проповідь у котрій розповів про подвиг архістратига Михаїла та значення ангелів. В кінці проповіді високопреосвященнійший владика привітав усіх парафіян із престольним святом та відзначив настоятеля храму прот. Андрія Гусака ювілейною медаллю «1025 років хрещення Руси-України».
Завершилося Богослужіння уставним многоліттям.