Щороку Канська жіноча волейбольна команда випускає традиційні календарі на наступний рік. І з кожним наступним роком все більше перевагу віддають відвертим еротичним світлинам.
Перегляньте також:
- Графік відключення світла на Тернопільщині 27 липня
- Рятувальники у Бучачі вилучили гніздо шершнів зі стіни церкви
В пропонованому авторами календарі на 2016 рік є фото двох наших тернопільських спортсменок Надії Кодоли та Вікторії Дельрос. Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Святослав Журовський.
Однак не всі сприйняли такі ініціативу позитивно. В деяких коментарах до публікації читачі висловлюють своє негативне враження…
А ось рекламний ролик цього календаря