Якщо авто залишили на проїжджій частині і воно перешкоджає руху чи роз’їзду інших транспортних засобів, на лобовому склі машини навіть за відсутності водія працівники дорожньо-патрульної служби залишать повідомлення з мобільним номером чергового. Подальший рух транспорту буде можливий лише після того, як на водія складуть адмінпротокол і, відповідно, авто розблокують. Таке нововведення діятиме, коли запровадять автоматизовану фіксацію правопорушень.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Саме розблокування авто грошей не коштуватиме. Однак водій буде змушений оплачуватити штраф на суму від 255 гривень. Яку суму – залежить від порушення. Якщо їхав і залишив авто посеред дороги – 255 грн. Про це повідомили в головному управлінні національної поліції в області.