Відтепер на Тернопільщині діятиме рада ветеранів

Опубліковано:
10 Квітня, 2024

3 квітня відбулися повторні розширені збори ветеранських і волонтерських організацій Тернопільської області, на яких були присутні керівники та делеговані особи громадських формувань з усіх районів Тернопільської області, які представляють інтереси ветеранів, учасників бойових дій, інвалідів війни, членів родин загиблих Героїв, безвісти пропавших воїнів, військовополонених.

На зборах розглядали питання створення ради ветеранів Тернопільської області, оскільки одним рішенням можна змінити майбутнє воїнів, ветеранів та їх сімей, а саме: надавати всебічну підтримку, інформувати, захищати інтереси вищезгаданих суб’єктів.– Створення ветеранської ради стане важливим кроком у захисті прав та інтересів ветеранів Тернопільської області та сприятиме їхньому благополуччю і інтеграції в суспільство, – так прокоментували подію у громадській організації «Рух за справедливу Україну».

розширені збори ветеранських і волонтерських організацій Тернопільської області

Після ґрунтовного обговорення та зваження усіх аспектів, учасники зборів одноголосно прийняли рішення про створення ветеранської ради Тернопільської області.

Головою ради ветеранів обрано Любінського Олега, заступниками голови – Гусака Сергія та Бучинського Миколу, секретарем – Білик Уляну.

Варто зазначити, що дорадчий орган Тернопільської обласної військово-цивільної адміністрації складається із числа керівників діючих та активних Громадських формувань ветеранів та волонтерів Тернопільської області або уповноважених цими Громадськими формуваннями осіб.

розширені збори ветеранських і волонтерських організацій Тернопільської області

Що змінює діяльність ради?

Насамперед ветеранські та волонтерські організації зможуть об’єднувати сили для захисту прав та інтересів членів організації, воїнів і дотичних осіб. Крім того, передбачена активна співпраця з органами державної влади, місцевого самоврядування, громадськими організаціями та іншими інституціями з питань, що стосуються ветеранів.

Фото з мережі

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #Рада ветеранів
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: