Відомий лікар прокоментував намір МОЗ відмовитися від лікарів у швидких

Опубліковано:
11 Серпня, 2016 о 10:23

Відомий український дисидент, президент Асоціації психіатрів України Семен Глузман вважає намір Міністерства охорони здоров’я прибрати з бригад швидкої допомоги лікарів позитивним кроком, якщо це буде правильно реалізовано.

 



Про це повідомляє “Обозреватель“.

 

У США на виклик виїжджають парамедики, а не лікарі. Парамедики навчені технологіям, які дозволяють довезти навіть людини у важкому стані до клініки. І вже в лікарні пацієнту надають повноцінну допомогу
– зазначив Глузман.

 

До того ж, за словами Глузмана, є величезна кількість невиправданих або помилкових викликів.

 

Колись, дуже давно, я працював в швидкій допомозі. І знаю, як часто лікарі витрачають свій час даремно. А це вже нераціональне використання людських ресурсів. Реорганізація цієї служби потрібна, але необхідно посилити ланку фельдшерів і зробити так, щоб пацієнт не лежав годину в приймальні,
– підсумував Глузман.

 

Нагадаємо, нещодавно у Міністерстві охорони здоров’я збираються прибрати лікарів з екіпажу швидких і замінити їх парамедиками-фельдшерами без вищої освіти, а також низку інших нововведень.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
«Яма»
11:24, 9 Лютого, 2026

Я вoюю, щoб мoя oнучка рoсла під мирним небoм, – гoлoвний сержант 50 oкремoї артилерійськoї бригади з Тернoпoля

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: