В 1996 році видавництво дійсно розпочалось з офісу, у якому в одній кімнаті вміщувались головний редактор, редактор та решта працівників.
Перегляньте також:
- Чорна звістка для Тернополя: загинув боєць Віталій Бабій
- “На щиті” додому на Тернопільщину повертається захисник Дмитро Самосюк
Перша назва видавництва “Газета “Підручники і посібники” з часом стала візітівкою Тернополя, адже керівники змогли налагодити випуск сучасних зошитів, посібників та підручників власними силами. Редакція газети перетворилась у видавництво – свої площі та своє обладнання, кваліфікований колектив та стабільні зарплати – працювати на видавництві означає бути захищеним соціально.
Підприємство не стоїть на місці. Спочатку відкрили спеціалізований магазин, а у 2007 році книгарню “Ярослав Мудрий” у центрі міста.
Неодноразово підручники видавництва ставали переможцями конкурсів МОН України. Успішна співпраця з понад 500 авторами, сучасна поліграфічна і технічна база – це понад 300 найменувань книг щорічно, а ще засновники небайдужі до усіх подій міста. Фінансово, матеріально підтримують соціальні проекти, конкурси, фестивалі, спортивні змагання то що. Урочистості з нагоди 20 річчя відбулися 5 березня у Тернопільській обласній філармонії.
Керівники та засновники видавництва “Підручники і посібники” Ярослав Гринчишин та Ярослав Гап’юк змогли створити сучасне підприємство та справжній колектив однодумців, творчу родину та готові і надалі втілювати творчі проекти у життя.