Інна Ткаченко, про яку ми писали раніше таки звільнилася з посади в облдержадміністрації. Людина, яка безпардонно в робочий час сиділа за компютером і, отримуючи зарплату з наших з вами грошей, вихваляла Надала, нарешті пішла з посади.
Проте такий важливий працівник не може надто довго бути без роботи.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Подейкують, що пані Інна за свою любов до міського очільника отримала посаду в одній з газет, яку, кажуть, той очільник недавно прикупив.
Вже зовсім скоро тернополяни зможуть оцінити опуси не лише придворних журналітсів в газеті міської ради, але і читати хвалебні оди свободівцям авторства Інни Ткаченко в НОВІЙ безкоштовній газеті, яку навязливо пхають тернополянм в поштові скриньки.