Весняна толока у Бережанах: 13 березня на центральних вулицях працюватиме спецтехніка
У п’ятницю, 13 березня, комунальні служби Бережан очищатимуть дороги від зимового бруду та намулу. Спеціальний транспорт працюватиме на вулицях Тернопільська, С. Бандери та Рогатинська.
Аби прибирання було максимально ефективним, міська рада просить мешканців та власників прилеглих територій:
- Заздалегідь підготувати ділянки: згребіть сміття та намул з-під бордюрів і прибудинкових територій ближче до дороги, щоб техніка могла їх легко зібрати.
- Звільнити узбіччя: за можливості не залишайте припарковані авто вздовж вказаних вулиць у цей день, щоб не заважати проїзду спецтранспорту.
Це допоможе оперативно очистити основні автошляхи міста після зимового періоду.
Читайте також: На Тернопільщині знайшли тіло жінки – підозрюваного у вбивстві затримали
На Тернопільщині знайшли тіло жінки – підозрюваного у вбивстві затримали