Ватажка "ДНР" не пустили в Росію з паспортом "республіки"

Опубліковано:
5 Квітня, 2016 о 01:26

Лідер самопроголошеної “ДНР” Олександр Захарченко виявився в безглуздій ситуації на українсько-російському кордоні: під час проходження кордону митники заборонили ватажкові терористів в’їзд в РФ через паспорт фейкової республіки. Про це пише сайт 62.ua, і

 



Наближений до керівництва “республіки” чиновник говорить, що ситуацію врятував прихований Захарченком паспорт України. Раніше лідер “ДНР” погрожував розстріляти паспорт з тризубом, але в підсумку, завдяки офіційному документу, Захарченко зміг проїхати на територію Росії.

 

Оскаженілий Захарченко після перетину кордону накричав на присутніх в його свиті росіян і дорікнув, що скоро його змусять кричати при переході кордону “Слава Україні! Героям слава!”.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
«Яма»
11:24, 9 Лютого, 2026

Я вoюю, щoб мoя oнучка рoсла під мирним небoм, – гoлoвний сержант 50 oкремoї артилерійськoї бригади з Тернoпoля

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: