Ось таку афішку сьогодні побачив в міській маршрутці. Після двох прочитань і грунтовного вивчення виникло два запитання:
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Перше: «Ху іс» Василь Анатолійович Подйом? Зрештою, не гарантую, що Подйом — це прізвище… Можливо це заклик не сидіти і не втрачати таку прекрасну можливість побачити унікальне дійство.
Друге: в чому інтрига такого споглядання? Ну хоче чоловік СОБІ краплями покращити зір. Чому тернополяни мають бігти на це 5-ти денне благодійне дійство?
До своєї зупинки відповіді на питання не знайшов, про що дуже шкодую, бо втратив нагоду подивитись на це екстраординарне видовище. Може хтось там був і розкаже детальніше, чи після курсу закапування очей «Фауріном» покращився зір у Василя Анатолійовича?