Мінівен Chrysler для потреб своїх мобілізованих працівників відправили в зону АТО представники ПП «Ларссон Ґруп» в суботу, 25 липня.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Зі всіх працівників фірми, а їх по всій країні є близько 800, 12-13 людей зараз мобілізовані, розповів пан Палубяк.
– От і вирішив, що потрібно допомогти хлопцям із авто. Машину в зону АТО пожене теж мій працівник, який до мобілізації був начальником відділу транспорту, Ігор Полигач. Він колишній айдарівець, зараз служить в 92-ій окремій механізованій бригаді.
Сам Ігор розповідає, що мінівен – це саме те, що потрібно їхнім хлопцям.
– Авто нам підійде, щоб боєприпаси возити, бо воно є досить потужним. Зараз машина поїде у військову частину в Башкирівці, Харківської області, – Ігор. – Там трохи авто підрихтуємо, а куди потім нас розприділять, туди і авто заберемо. Наразі я якраз повертаюся із відпустки, 28 липня вже маю бути у військовій частині.
Разом з авто боєць повезе в зону АТО маскувальну сітку.