Як збільшити рівень доходів місцевого бюджету – радились під час круглого столу у Тернопільському Центрі Євростудій. Відбувся захід за участю представників місцевої влади, бізнесу, громадських організацій, а також Президента Асоціації платників податків України Грігола Катамадзе.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Грігол Катамадзе розповів, що бачить позитивні зрушення в економіці Тернопільщини. Попри Законодавчі труднощі, знаходяться іноземні бізнесмени, які готові інвестувати в галузь. Голова Асоціації платників податків вважає: економіка України повинна бути більш ліберальною до малого і середнього бізнесу. Як приклад наводить досвід економічних реформ у Грузії, де держбюджет у розмірі 500 мільйонів доларів за кілька років зріс до мільярдів.
В області невирішених економічних проблем ще багато. Проте є і позитивні зрушення. Зокрема, на Тернопільщині у стадії реалізації понад 50 інвестиційних проектів. У планах створити близько дві з половиною тисячі робочих місць, – розповів голова облдержадміністрації Степан Барна.
Грігол Катамадзе нагородив представників влади подяками від Асоціації платників податків. А на представників бізнесу незабаром чекає ще один захід – Міжнародний інвестиційний форум, який відбудеться у Тернополі 19-20 травня.