Тернопільські фонтани на бульварі Шевченка оздобили новорічною ілюмінацією. У такому стилі вони працюватимуть усі зимові свята, запевнили нещодавно в КП «Тернопільміськсвітло».
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Конструкції міських водограїв облаштовані світлодіодними гірляндами. Сьогодні вони вперше наповнили центр міста атмосферою новорічного сяйва. Сяють подібно і в мороз «Сльози Гронського» поблизу «Тернопільського ставу».
Також, новорічна ялинка на головній площі міста осяяна вперше в синьо-жовтих кольорах. А на вулицях Валова і Сагайдачного падає «метеоритний дощ».