В Тернополі сьогодні проходить гаражний розпродаж (Фото)

Опубліковано:
18 Жовтня, 2015 о 11:37

Сьогодні, 18 жовтня на площі біля Катедрального собору в Тернополі тернополяни зібрались на акцію, яка спрямована на допомогу нашим воїнам на Східній Україні. Кошти, виручені з гаражного розпродажу бутуть спрямовані на купівлю необхідних речей в зону АТО.

 

Тернополяни перед акцією безкоштовно передали організатором багато речей, які можуть бути потрібні іншим. Тернополян запрошують долучитися до акції і внести свою лепту в благородну справу домоги військовим, а також придбати річ, яка сподобалась.

 

 

 

 

 

 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
«Я народжена для війни»: Пташка про «Азовсталь», знущання в полоні та повернення на фронт
11:24, 7 Березня, 2026

«Я народжена для війни»: Пташка про «Азовсталь», знущання в полоні та повернення на фронт

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: