Про це у соціальній мережі повідомляє Андрій Об’єщик, пишутьТернополяни.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
«Зловили на гарячому коли місцеві комунальники і працівники німецького консервного заводу Döhler-Дінтер Україна Скала ТОВ зливали нечистоти у яр біля сміттєзвалища та кар’єру. Комунальники зізнались, що вже тривалий час вивозять у це місце нечистоти, а працівники німецького консервного заводу Döhler вини визнати не хочуть. На фото добре видно, що від таких скидів вже починають утворюватися міні озерця.
По факту скидів нечистот викликано слідчо-оперативну групу для притягнення винних до відповідальності», – йдеться у повідомленні.