Тернопільське управління Національної поліції повідомляє про оригінальну пригоду на вулиці Котляревського в обласному центрі.
Перегляньте також:
- Рятувальники у Бучачі вилучили гніздо шершнів зі стіни церкви
- Поліція охорони Тернопільщини запрошує на роботу операторів пульта
В магазині спрацювала сигналізація і на місце виклику о 4:25 год. виїхали охоронці та поліцейські. На місці встановили, що невідомий розбив вікно і заліз у приміщення крамниці. Злодій не встиг скритися з місця злочину, а тому прикинувся манекеном у вітрині.
В ході розслідування правоохоронці з’ясували, що 33–річний підозрюваниймешкає в Тернополі. Випивши зайвого, злодій вирішив забратися до магазину, щоб взяти пачку цигарок. Однак викрасти товар зловмиснику завадила сигналізація.
Тепер йому доведеться відповідати за протиправний вчинок.
Для з’ясування всіх обставин чоловіка доставлено уТернопільський відділ поліції.
Триває слідство.