В департаменті охорони здоровя Тернопільської ОДА відбулися кадрові перестановки. Колишній заступник директора департаменту Віктор Овчарук став в.о. заступника голови ОДА та очолив весь гуманітарний, медичний та соціальний напрямок роботи облдержадміністрації.
Натомість його посаду обійняв вже тепер колишній директор департаменту Володимир Курило, який раніше очолював цей підрозділ, був звільнений, а згодом знову приначений попереднім головою ОДА свободівцем О.Сиротюком.
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
А директором департаменту охорони здоровя став заввіділенням Збаразької райлікарні Володимир Богайчук, який раніше боровся за крісло головного лікаря районної лікарні, але за результатами голосування в колективі посів 2-е місце.
Нагадаємо, що під час останніх вибоів до Парламенту Володимир Богайчук очолював Збаразький штаб пропрезидентської партії.