Капітальний ремонт площі Шевченка у нашому місті підходить до завершення. Вчора розпочались роботи по встановленню головної декоративної оздоби площі – пейзажного мармурового каменю-фонтану.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Замовником фонтану виступила Теребовлянська міська рада, виконавцем робіт – ТОВ «Хаст-компані» м. Миколаїв, єдина фірма в Україні, яка займається виготовленням декоративних фонтанів із малайзійського мармуру, повідомляє офіційний сайт міської ради.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гора на Тернопільщині, на якій дівчина уклала угоду з дияволом
Уже до кінця тижня теребовлянці та гості нашого міста зможуть милуватись новим ландшафтним дизайном улюбленої площі. Ще дуже важливо додати: новий фонтан – надзвичайно економний, адже використовує лише близько 10 літрів води на тиждень, що дасть змогу місту економити вичерпний ресурс та водночас зробити ставку на привабливість.