Погодні умови цьогорічного лютого, – відсутність снігового покрову, відносно суха погода з денною температурою повітря вище нуля, – дозволяють провести у цей час санітарне очищення територій області.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Провести роботи з благоустрою населених пунктів доручив очільник області Степан Барна. Він також зобов’язав Службу автомобільних доріг і голів районних державних адміністрацій очистити від сміття смуги відводу доріг загального користування, а також ліквідувати несанкціоновані місця накопичення твердих побутових відходів у придорожніх лісосмугах. До санітарних робіт залучать і сільськогосподарські підприємства області, що розташовані на прилеглих територіях.