Кременецький професійний ліцей не передбачений бюджетом Кременецької міськради, остання не отримує державних освітніх субвенцій на забезпечення фінансування закладу, зміни до Закону, які б дані субвенції повернули, Президент не підписав.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Позачергова сесія міськради Кременця виділила на потреби ліцею 400 тис. грн. Однак сума, не покриває потреб навіть на половину лютого.
Парадокс у тому, що під першочерговим закриттям опинився заклад профтехосвіти, який на найкращому рахунку в області – повідомляє у facebook депутат міськради.