25 жовтня о 14.35 до міліції м. Кременець надійшло повідомлення від голови дільничної виборчої комісії №610544 с. Білокриниця Кременецького району Тернопільської області про те, що кандидат на голову сільської ради вказаного села, на вищевказаній ДВК виражався нецензурною лайкою, заважав роботі даної комісії.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.296 КК України (хуліганство).