Хоча з Москви прийшла команда «реінтегруватися», бо дуже потрібний «Троянський кінь» в Україні, затяті сепаратисти продовжують свою улюблену справу.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
В центрі окупованого Донецька маріонетки Кремля демонтували чотири українських герби з будівлі КП “Вода Донбасу”. При цьому варто зазначити, цю саму воду тут як і раніше отримують з території, котру наша держава спромоглася захістити, зазначають Патріоти України.
“Активісти” збили герби зі стін будівлі і обіцяють відправити осколки Петрові Порошенку. Місця, де на фасаді розташовувалася державна символіка, зафарбували. Демонтаж гербів у Донецьку. Запам’яитаємо обличчя цих “активістів” Від початку акції охорона компанії “Вода Донбасу” звернулася до “поліції”. Проте “правоохоронці” приїхали і не стали перешкоджати демонтажу.