В одному з мікрорайонів Тернополя 12 вересня не буде води
У Тернополі у мікрорайоні «Дружба» 12 вересня частково не буде холодної води. Про це написали на сайті «Тернопільводоканалу». Зокрема, подача холодної води буде припинена з 9 до 19 години на вулицях Чумацька, 81 та Львівська від №16 до №34.
«Послугу тимчасово не будуть надавати у зв’язку з завершенням ремонтних робіт на водопровідній мережі за адресою вул. Львівська. Просимо вибачити за тимчасові незручності та завчасно подбати про запас води», – йдеться у повідомленні.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина