В облдержадміністрації сприятимуть у відновленні діяльності Шумського торфо-брикетного заводу

Опубліковано:
10 Грудня, 2014

Виконувач обов’язків голови Тернопільської облдержадміністарції Іван Крисак та заступник керівника апарату Володимир Росоловський із робочим візитом побували у Шумському та Лановецькому районах. Під час поїздки відбулись наради за участі  голів райдержадміністрацій та працівників апарату.

 

Виконувач обов’язків голови ОДА провів у районах виїзні прийоми громадян. Усі проблемні питання, з якими звернулись жителі, направили на розгляд керівників відповідних структурних підрозділів, їх вирішення контролюватиме Іван Крисак особисто.

 

 

Під час візиту також відвідали ДП «Шумський торфо-брикетний завод». Як зазначив Іван Крисак, відновлення діяльності даного об’єкту є пріоритетним завданням, адже це суттєво вплине на скорочення споживання природного газу в області.

 

«На Тернопільщині маємо хороші запаси торфу, тож функціонування заводу – актуальне на сьогодні питання для вирішення. Відновлення його діяльності забезпечить постачання торфобрикетів у котельні нашої області, – продовжив Іван Крисак.- В умовах економії природного газу використання торфу є чудовою альтернативою. Відновити роботу даного заводу можна шляхом залучення інвестора. Облдержадміністрація буде сприяти у вирішенні цього питання».

 

Під час візиту обговорили такі важливі питання, як процес формування сотень самооборони на місцях. Зокрема, у Шумському районі вже завершується формування сотень самооборони, у Лановецькому дане завдання виконали на 65%.

 

«Жителі області повинні показати свою готовність захищати рідну землю у разі виникнення такої потреби, – додав Іван Крисак. – Саме для цього ініціювали створення сотень самооборони на місцях.  Приємно, що є добровольці навіть серед жінок, зокрема, на Лановеччині формується жіноча сотня».

 

Окрім того, підняли питання організації роботи структурних підрозділів апарату згідно нового регламенту обласної державної адміністрації, затвердженого 17 листопада 2014 року. Відтак, Володимир Росоловський наголосив на важливості забезпечення відкритості та прозорості у діяльності  структурних підрозділів райдержадміністрацій та їх апаратів, а також забезпечення тісної співпраці райдержадміністрацій їз громадськістю.

«Увагу приділятимуть не лише детальному плануванні заходів, а й формуванню та висвітленню перед громадськістю звітів про їх виконанням, – пояснив Володимир Росоловський. – Районні державні адміністрації подаватимуть інформацію про результати роботи, про інформування громадськості щодо виконання заходів, а також причини невиконання запланованої роботи. Така форма подачі звітів стимулюватиме структурні підрозділи до ефективнішої діяльності».

 

Керівники структурних підрозділів РДА повинні детальніше підійти до розроблення  проекту програми соціально-економічного розвитку краю. Вона  має поєднуватись із перспективним планом роботи райдержадміністрації на рік. Це допоможе керівництву області врахувати думку спеціалістів, знайти шляхи підняття економічних показників, що є вкрай важливо в умовах нестабільності та військової агресії, додав Володимир Росоловський.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини, #торф, #шумськ
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»
21:11, 6 Травня, 2024

Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: