В Донецькому аеропорту продовжують шукати тіла вбитих «кіборгів» (ФОТО)
- Опубліковано: Олег Жак
- —
- 28 Лютого, 2015 о 10:36
Тіла загиблих українських “кіборгів” почали діставати з-під руїн нового терміналу аеропорту полонені, яких сепаратисти утримують в Донецьку. Процес проходив під контролем так званого «МНС» «ДНР», повідомляють Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ.
Двох загиблих упізнали полонені. На місці операції не було представників Червоного Хреста та ОБСЄ, але були присутні представники Міноборони і волонтерської організації Патріот. Розбирали завали і витягували тіла протягом трьох годин. Всього в аеропорту, за даними представників «ДНР», приблизно 30 тіл. Співробітник Центру звільнення полонених при Збройних силах України Василь Будико повідомив, що вчора отримали сім тіл.
Сьогодні роботи будуть продовжені. Нагадаємо, раніше у Міноборони заявили, що під зруйнованим новим терміналом аеропорту залишаються живі “кіборги”. Однак на сьогодні така інформація не підтверджена: з території аеропорту вивозять лише вбитих.









21:12, 8 Листопада, 2025
20:46, 6 Листопада, 2025
06:00, 3 Листопада, 2025