Усі котельні Тернополя запрацювали на повну потужність
У Тернополі усі котельні уже працюють на повну потужність. Всього з початку опалювального сезону запустили всі 35 котелень та паливних КП «ТМТКЕ», що дозволяє забезпечити теплом житлові будинки, школи, дитячі садочки та лікарні міста, – розповіли у міській раді.
«Незважаючи на загалом успішний старт опалювального сезону, на окремих ділянках інфраструктури тривають ремонтні роботи. Працівники КП «ТМТКЕ» пояснюють, що деякі труби настільки старі, що передбачити, де саме станеться прорив, просто неможливо. За останні роки значну частину труб вже замінили на сучасні пластикові. Це суттєво підвищило надійність системи теплопостачання. Але робота ще не завершена – залишаються ділянки зі старими трубами, які потребують заміни та додаткових ремонтних заходів», – кажуть у міськраді.
Останні новини:
- З липня в Тернополі встановлено нові тарифи на воду для населення
- Кредити на мільярди та суперечки з Кабміном: як Київ готується до наступного опалювального сезону
- У Тернополі горіла квартира в багатоповерхівці: евакуювали 20 мешканців
- Благодійний фонд «Подоляни» передав 105-й бригаді ТрО потужну зарядну станцію EcoFlow