«Українська команда» допомогла Третьому армійському корпусу джерелами автономного живлення

Опубліковано:
5 Листопада, 2025 о 15:47

«Українська команда» продовжує забезпечувати військові підрозділи автономними джерелами живлення.

Велику партію зарядних станцій волонтери передали Третьому армійському корпусу. Про це повідомляється на Facebook-сторінці «Української команди».



«Передали пів сотні потужних зарядних станцій з додатковими батареями Третьому армійському корпусу. Ці хлопці зараз тримають понад 150 кілометрів фронту на Сході України», – йдеться у повідомленні.

Керівник «Української команди» Артур Палатний зазначив, що зараз електроенергія на передовій – це умова для виживання бійців.

«Дрони та системи зв’язку мають працювати безперебійно. Від цього залежить насамперед життя наших бійців. А отже, і знищення наших ворогів.  Впевнений: ці зарядні станції забезпечать наших бійців електроенергією і допоможуть ще ефективніше знищувати росіян», – сказав Палатний.

Раніше волонтери «Української команди» передали партії зарядних станцій батальйону «Свобода» 4 бригади НГУ, окремому батальйону безпілотних систем «Хорт» та іншим військовим підрозділам.

Також повідомлялося, що «Українська команда» оголосила великий збір на сіткомети, які рятують бійців від ворожих FPV-дронів на оптоволокні.

Номер картки банки: 4874 1000 2822 1565

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #;bdktyyz, #dsyf, #Fhneh Gfkfnybq, #Артур Палатний, #джерела жвилення, #Українська команда
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
Депутат Сергій Бондарчук з Тернопільщини на фронті нищить окупантів із перших днів Великої війни
11:58, 24 Жовтня, 2025

Депутат Сергій Бондарчук з Тернопільщини на фронті нищить окупантів із перших днів Великої війни

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: