Не пощастило в грі, зате прославилися на трибунах. Як ми знаємо, збірна України з футболу завершила гру на Євро-2016 у Франції. У фінальному матчі команда Михайла Фоменка програла полякам – 0:1.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Однак, не варто розстроюватися, адже наша країна запам’ятається європейським фанатам завдяки красуням-вболівальницям. Невідома українська білявка підкорила серця багатьох вболівальників та стала зіркою соцмереж.
Іспанські фанати помітили красуню-українку, яка всім серцем вболівала за нашу збірну.
Також українська вболівальниця справила фурор на італійців та турків.
І звісно така красуня не могла не підкорити всю Європу!