Учнів Збаразької школи на канікулах навчатимуть іноземці

Опубліковано:
13 Червня, 2016 о 16:53

Шостого червня у другій Збаразькій одинадцятирічці відбулося урочисте відкриття літнього пришкільного англомовного табору. Небуденність цієї події полягає в тому, що протягом трьох тижнів 80 дітей(учні 4-8класів) будуть відпочивати і навчатися за спеціальною програмою, а допомагатимуть їм удосконалювати свої знання й навики володіння англійською мовою волонтери, у тому числі іноземні.

 Завдяки ініціативності та наполегливості вчителів англійської мови школи, насамперед Ірини Пік, друга школа взяла участь у проекті, ініційованому компанією GoGlobal спільно із Міністерством освіти України, Посольством Сполучених Штатів в Україні та громадськими організаціями різних типів щодо нового формату організації та проведення пришкільних англомовних таборів в Україні і увійшла до числа переможців проекту «GoGlobal camps». Основним завданням команди проекту є показати дітям, що вивчення мов – це легко і просто. Що літній табір може бути веселим, розважальним та яскравим.

 

До речі, 2016 рік проголошено Роком англійської мови в Україні. Розробити нову концепцію мовних таборів ініціаторів проекту «GoGlobal camps» надихнуло те, що наразі доступ до сучасних та цікавих мовних таборів, через їх ексклюзивність та нішевість, має дуже вузьке коло дітей. Більшість батьків просто фінансово неспроможна відправити школярів за кордон в мовний табір. Тому було вирішено організувати такі табори в Україні та зробити їх доступними для багатьох. Із понад трьох тисяч шкіл з усієї України, які подали заявку на участь у проекті, лише 126 шкіл стали фіналістами програми, з них 5 шкіл з Тернопільської області. У Збаразькому районі фіналістом проекту стала ЗОШ №2. За словами вчительки англійської мови ЗОШ №2 та керівника англомовного табору «Rainbow» Ірини Пік, наприкінці травня вона відвідала тренінг у Львові, на якому доктор філософії, викладач Орегонського університету (США) Леслі Опп-Бекмен та аташе з питань культури та освіти при Посольстві США в Україні Кевін Маккой пояснювали принципи та методи роботи у пришкільних англомовних таборах.

 

Крім спеціального тренінгу, який пройшли українські вчителі англійської мови зі шкіл-фіналістів проекту «GoGlobal camps», допомагати українським школярам удосконалювати вивчення англійської мови в Україну приїхали волонтери із 38 країн світу. За умовами цього конкурсу збаражани теж виграли приїзд іноземного волонтера. До Збаража приїхало двоє волонтерів – студентка із Гонконгу Келлі Шуй та майбутній вчитель англійської мови, волонтер-українець із Вінниці – Богдан Обштир. У понеділок, шостого червня, на подвір’ї другої школи відбулося урочисте відкриття англомовного табору «Rainbow».

 

Крім директора школи Ганни Альохіної, вчителів англійської мови та півсотні учнів у вишиванках, які усмішками та синіми і жовтими прапорцями вітали волонтерів у своїй школі, привітати земляків із перемогою прийшли міський голова Роман Полікровський та методист РМК з іноземної мови Галина Журба. Усіх гостей школярі вітали піснями, танцями, танцювальним флешмобом. Після виконання державних Гімнів України та Гонконгу, Вероніка Довгаль виконала пісню із репертуару Тараса Петриненка «Україно» двома мовами – англійською та українською. Вітаючи дітей із початком роботи табору, усі дорослі насправді їм трішки заздрили, адже школярі мають унікальну можливість, граючись, удосконалити свої знання з англійської мови, без якої у сучасному глобалізованому світі неможливо стати впевненою та успішною людиною.

 

Англійською мовою спілкується понад 55% усіх мешканців нашої планети, це мова світової науки та бізнесу, міжнародної політики та туризму. Перед людиною, яка володіє англійською мовою, відкривається і стає ближчим увесь світ, стираються кордони, зникають мовні, культурні та расові відмінності, тому присутні на святі дорослі ще, і ще раз закликали школярів максимально використати надану їм унікальну можливість безкоштовного вивчення мови, інвестуючи отримані знання у своє щасливе та успішне майбутнє, щоб стати ближчими до світової спільноти, не лише географічно, а й ментально.

 

Наталка ПАРОВА

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Василь Тракало
09:43, 6 Червня, 2024

До професійного свята. Інтерв’ю з головою Тернопільської обласної організації НСЖУ Василем Тракалом

Блоги

ТОП новини тернопільщини: