Згідно рішення міської ради в Тернополі демонтували паркан, який незаконно встановили мешканці у дворі на проспекті Злуки, 8.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Як зазначає очільник міста Сергій Надал, враховуючи цю ситуацію на черговій сесії міської ради буде винесено рішення про заборону будівництва подібних огорож. На противагу цьому буде рекомендовано встановлювати лише декоративні огорожі, які можуть слугувати, як прикраса.
– Я був особисто на місці події і спілкувався з мешканцями. Ми пообіцяли, що вирішимо дане питання згідно діючого законодавства. Відтак, було прийнято рішення про демонтаж незаконної огорожі, яка перешкоджає спільному проходу. Роботи уже всі виконані і незаконну огорожу зрізали, – коментує Сергій Надал.
Нагадаємо, що 7 червня тернополяни перекрили рух транспорту проїжджою частиною на вул. Злуки, оскільки були незадоволені тим, що мешканці будинку №8 навколо свого будинку встановили огорожу та закрили прохід для спільного користування. Люди вимагали негайного демонтажу паркану.