Упродовж двох тижнів спортсмени своїми силами практично доробили картингову трасу у Тернополі. І тепер 1-3 липня на ній пройде Кубок України серед учнівської молоді. Проте допомога в облаштування траси все-таки ще потрібна, – повідомляє 20 хвилин.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
До недавнього часу те, чи відбудуться змагання з картингу в Тернополі залежало лише від того, чи дороблять картингову трасу. Спортсмени сподівалися на владу, проте після того, як допомоги вони так і не отримали, вирішили зробити усе самотужки.
– Ми написали звернення до влади, але допомоги немає, тому ми усе робимо своїми силами, – каже президент федерації картингу у Тернопільській області Микола Чорний. – Тому хочемо попросити тих, хто може допомогти з старими шинами, землею. І запрошуємо усіх на змагання, прийти підтримати спортсменів. І ми надалі стараємось довести до мінімуму небезпеку на трасі.