Щоб посилити контроль під час перевезення небезпечних вантажів Управлінням патрульної поліції Тернополя проводиться цілий комплекс заходів. Він триватиме до кінця місяця і отримав назву «Небезпечний вантаж».
Перегляньте також:
- У Шумській громаді відбулися спортивно-тренувальні збори
- Графік відключення світла на Тернопільщині 27 липня
Патрульні пильно стежитимуть за автомобілями, які перевозять небезпечні вантажі. Відповідно контролюватимуть наявність усіх необхідних документів та відповідність маркування транспортних засобів.