Побачити, які МАФи в Тернополі є незаконними або сумнівними, усі охочі можуть на інтерактивній карті міста на сайті karta.te.ua. Днями таку карту презентували у міській раді.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Як зазначає міський голова Сергій Надал, робота зі звільнення міста від МАФІв вже ведеться. З початку року демонтували більше 20 таких об’єктів.
Проте, наразі у Тернополі залишається ще близько двох сотень об’єктів торгівлі, які не мають усіх відповідних документів.
– Взагалі, політика має бути спрямована на те, щоб місто поступово очистити взагалі від МАФів. Тобто, якщо ми сьогодні подивимось будь-яке сучасне європейське місто, ніде цих МАФів не існує. Тому ті МАФи, де є існуючі договори, повинні допрацювати, нових заключатися не повинно, – зазначив Сергій Надал.
Зі слів мера, у майбутньому, аби уникнути непорозумінь, кожній малій архітектурній формі мають намір присвоїти власний номер із символікою міської ради.Наявність такого свідчитиме, що об’єкт працює законно.