У Тернополі ПП "ТПК АРСЕН" запропонувало роботу комерційному директору, менеджеру та бухгалтеру

Опубліковано:
30 Липня, 2016 о 07:24

Однією з ефективних форм співпраці з підприємствами, організаціями, приватними підприємцями щодо пошуку претендентів на вільні робочі місця є організація центрами зайнятості презентацій роботодавців. Перевага таких презентацій – можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем та з’ясувати питання працевлаштування, а для представників підприємств – ознайомити безробітних з діяльністю та виробництвом, провести індивідуальні співбесіди з кандидатами на посади, якісно підібрати персонал.
Так, у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась презентація ПП “ТПК Арсен” (м. Рівне).

 Менеджер з персоналу Світлана Лебедюк розповіла присутнім, що підприємство вже 15 років динамічно розвивається на ринку товарів та послуг в Україні. За цей час по Західній Україні було відкрито 14 філій, здобуто вагомий досвід щодо реалізації широкого спектру запчастин до комбайнів Claas, John Deere, Fortschitt, New Holland, СК-5 “Нива”, Дон, тракторів МТЗ, ЮМЗ, Т-16, Т-25, Т-40, К-700 та інших механізмів. У зв’язку із розширенням представництва підприємству потрібні комерційний директор, менеджер (управитель) зі збуту, бухгалтер.

 

Світлана Лебедюк поінформувала присутніх про специфіку діяльності ПП “ТПК Арсен”, перспективи його розвитку, умови праці та рівень заробітної плати, соціальні гарантії, про вимоги до майбутніх працівників; провела співбесіди з бажаючими працювати на підприємстві; запросила відвідати “ТПК Арсен”, аби безпосередньо на підприємстві ознайомитися з умовами роботи та вирішити питання працевлаштування.

 

На завершення заходу також відбулась зустріч представника роботодавця та фахівців центру зайнятості, під час якої мова йшла про шляхи співпраці з питань подальшого добору необхідних кадрів, професійного навчання та стажування безробітних.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Меморіал пам’яті на Тернопільщині має відображати релігійність і світськість, – священник ПЦУ
14:20, 22 Липня, 2024

Меморіал пам’яті на Тернопільщині має відображати релігійність і світськість, – священник ПЦУ

Блоги

ТОП новини тернопільщини: