У Тернополі на “Козацькому острівку” місцеві рідновіри відзначили Новоліття – прихід нового літа. Спочатку люди вшанували відомих слов’янських Богів та Богинь, а після цього запалили вогнище, до якого кожен з представників присутніх родів доклав гілку – символічний знак причетності всіх до одної справи, до одного Роду, пише Доба.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Протягом свята провідники частували кутею. Окрім цього, відбулося обмолочення Дідуха, коли чоловіки від молодшого до старшого молотили ціпом принесені членами громади снопики. Із обмолоченої соломи було складено сваргу – “небесний хрест”, яку запалили.
Також символічно освятили воду, помістивши у неї запалену гілку, відтак було засівання та пригощання солодощами, написав у себе в блозі Борис Явір.