Рекламу та рекламні вивіски, які пов’язані зі словом «Росія» готуються заборонити на черговій сесії міської ради. Про це розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Відомо, що таку ініціативу подали громадські організації Тернополя, які звернулись з відповідним проханням про заборону до міськради.
– Ми отримали звернення від ряду громадських та патріотичних організацій міста Тернополя, які запропонували прийняти на сесії міської ради і заборонитивикористання в Тернополі рекламних оголошень, щитів, таблиць, дощок з будь-якого матеріалу і у будь-якому місці, у яких використовується слово або словосполучення “Росія”. Тому враховуючи це зверення відповідний проект рішення буде підготовлений на сесію і я думаю, що депутати погодяться його прийняти відповідно вимогам діючого законодавства, – розповів Сергій Надал.