enerhetyk-ua Вуличне радіо

У Тернополі зникла дванадцятилітня дівчинка – Поліна Козловська, 2002 року народження. У неділю, 30 серпня, близько 15.00 вона пішла з дому і не повернулася.

 



Матері сказала, що вийде погуляти у двір на бульварі Данила Галицького. Пообіцяла повернутися не пізніше 22.00.

 

Прикмети Поліни: ріст 167-170 см, русяве волосся підстрижене під “каре”, була одягнута в джинсові шорти, білу футболку з рожевими надписами, жовті пінетки.

 

Хто бачив чи знає про місце перебування дівчини правоохоронці просять повідомляти за номерами телефонів “102″, 27 11 70, (067) 451 94 91.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
Тетяна Федорів
21:38, 5 Вересня, 2025

Історикиня та краєзнавиця Тетяна Федорів розповіла про всесвітньовідому письменницю, яка народилась в Збаражі

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: