9 березня о 14 годині, на центральній площі містечка, що поблизу школи, відбудеться екуменічна молитва за Надію Савченко. Про це повідомляється на сайті парафії УГКЦ Скала-Подільської. Проведе молебен священик о. Василь Германюк. Усіх вірних і жителів селища просять долучитися до спільної молитви.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Тернополі відбулась акція на підтримку Надії Савченко