Неодноразово судимий 39-річний житель Бережан відзначився низкою крадіжок електроінструментів та флешок? – повідомляє 20 хвилин.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Лише минулого тижня поліцейські задокументували дві крадіжки, скоєні підозрюваним. Доки триває досудове розслідування, бережанець встиг ще скоїв протиправне.
Безробітний, щоб заробити на спиртне, шукав заробітків і не тільки. Заліз уночі до нежилого будинку та вкрав електродриль, шліфувальну машинку, електролобзик та фрезерний станок. Частину краденого продав, решту вилучили правоохоронці. Встиг побувати і в районній лікарні. У одного з пацієнтів поцупив з лікарні дві флешки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Тернопільській області “бомблять” фури
Вилучені з продажу чужого майна кошти витратив на випивку.
За фактом крадіжок відкрили кримінальне провадження, злодій невдовзі постане перед судом, повідомляє сектор комунікації ГУНП в Тернопільській області.