Річка Золота Липа, що в Бережанах, майже повністю пересохла через людську діяльність. Про це написали у соцмережах в групі Береж Інфо.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
– Вийшли в парк і були в шоці: річка Золота Липа пересохла майже повністю. Там, де недавно не було видно дна і ловилась риба – сьогодні камінці та намул… Пройшлися вздовж обох рукавів та по дамбі і зрозуміли, що внаслідок “господарської діяльності” невідомих “варягів”, які запускають генератор, русло перекрите і на місці колись потужних шлюзів тече струмочок, а вся вода пішла іншим руслом – через саджівки і велике озеро, – йдеться в повідомленні.